reclamebureau ONyVA ontwerpt nieuwe schoolsite

reclamebureau ONyVA ontwerpt nieuwe schoolsite
reclamebureau ONyVA ontwerpt nieuwe schoolsite

In de afgelopen periode is er heel hard gewerkt aan de nieuwe website van de school. Nadat de opdracht uiteindelijk was gegeven aan reclamebureau ONyVA is er druk gesproken over ontwerpen, uitstraling, teksten, huisstijl en alles wat er verder bij het opzetten van een nieuwe website komt kijken. Onder de bezielende leiding van Nicole Bouts, eigenaar van ONyVA, werden alle formats besproken en kritisch gekeken naar de door ons aangeleverde teksten. Dit heeft geresulteerd in een verrassende nieuwe huisstijl en een prachtig vormgegeven website. Dit alles passend bij de visie van onze school:

  • uitstekend basisaanbod
  • unieke talentontwikkeling
  • humanitaire normen en waarden

 

Deel dit bericht